anthony09 napisał(a):

Gościu ! Jakie miliony !! Ci chłopcy nie kosztują więcej niż 500 tys. euro na sezon, a płacić trzeba tylko za Wasyla (mała kwota+/- 300-400 tys. euro), Matuszczyka - podobna kwota, a Dudka, Jelen, Brozek + Cywka są za darmo
Lepiej zatrudnić Jelenia i płacić mu 500 tys. euro niż kupować Bitona za1,6 mln euro ;p
Nazwiska trochę z kosmosu ale nie jest to 100% sci-fi, całkowicie możliwe 
A w nawiązaniu do emerytów, to tacy emerytowani są potrzebni aby młodzi mieli się od kogo uczyć ;p
Twoje propozycje to wyłącznie 1mln euro za grajka co najmniej!, Nakoulma wart ponad 1,5 mln ;p
|
Tylko że na ten moment u nas właśnie nie ma młodych, a są prawie sami emeryci
