nemox007 napisał(a):

Jaja sobie robisz? Dzisiaj Prima Aprilis przecież....
Po pierwsze żaden z wymienionych zawodników nie przyjdzie do Wisły. Ale co tam marzyć zawsze można. Chyba że masz wolne jakieś 20-25 mln euro żeby ich spokojnie ściągnąć i dać tyle pensji żeby chcieli przyjść.
Po drugie Pareiko > Skorupski więc Skorupski mógłby przyjść po odejściu Pareiki. Poza tym ciekawe czy Sergiej mógłby być zatrudniony jak trener dla bramkarzy. Może w końcu jakiegoś byśmy się jakiegoś doczekali.
Co do tych których nam nie potrzeba to dziwię się że wymieniłeś Sobola. Owszem ma kontuzję ale walczy żeby wrócić a wszyscy wiedzą jak jest dla nas ważny.
I jeszcze co do powrotów. Jak mamy budować drużynę na lata jak zamiast kupować i inwestować w młodych zawodników inwestujemy w przyszłych "emerytów". Poza tym skoro część grzeje ławę to skąd mamy wiedzieć że są w formie i czy w ogóle do niej wrócą?
Moje propozycje transferowe: Traore, Piech, Nakulma, Jankowski - wiadomo nie da się wszystkich ściągnąć ale myślę że ich przyjście dałoby więcej jakości Wiśle.
|
Gościu ! Jakie miliony

!! Ci chłopcy nie kosztują więcej niż 500 tys. euro na sezon, a płacić trzeba tylko za Wasyla (mała kwota+/- 300-400 tys. euro), Matuszczyka - podobna kwota, a Dudka, Jelen, Brozek + Cywka są za darmo
Lepiej zatrudnić Jelenia i płacić mu 500 tys. euro niż kupować Bitona za1,6 mln euro ;p
Nazwiska trochę z kosmosu ale nie jest to 100% sci-fi, całkowicie możliwe

A w nawiązaniu do emerytów, to tacy emerytowani są potrzebni aby młodzi mieli się od kogo uczyć ;p
Twoje propozycje to wyłącznie 1mln euro za grajka co najmniej!, Nakoulma wart ponad 1,5 mln ;p