Jesli ktos majac 8 pkt straty do 3 miejsca, nagle ma tych punktow straty 4, to... sie wlacza do walki o te puchary. Proste i logiczne.
A to, czy ta walka bedzie skuteczna czy nie, i kiedy tez ewentualnie sie skonczy (w przypadku niepowodzenia) to juz inna broszka.
Co zreszta zaznaczylem w tym wpisie:
Cytat:
Za tydzien...
Korona-Lech
I nie moga oni przegrac bo ich przegrana bedzie w praktycye oznaczala koniec walki o... puchary (Lech).
|