Bobek90 napisał(a):

Pokaz moj wpis gdzie wkladalem im korone na glowe.
Przy okazji, pokaz moj wpis (z ostatniego tygodnia) gdzie napisalem ze Lech zakwalifikuje sie do pucharow.
|
W takim razie nie pisz głupot o włączaniu sie, bo w nastepnych kolejkach sie wyłączą.