Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19946
Stary 01.04.2012, 19:27
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Pokaz moj wpis gdzie wkladalem im korone na glowe.
Przy okazji, pokaz moj wpis (z ostatniego tygodnia) gdzie napisalem ze Lech zakwalifikuje sie do pucharow.
W takim razie nie pisz głupot o włączaniu sie, bo w nastepnych kolejkach sie wyłączą.
Odpowiedz cytując