Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
19945
01.04.2012, 19:24
Pokaz moj wpis gdzie
wkladalem im korone na glowe.
Przy okazji, pokaz moj wpis (z ostatniego tygodnia) gdzie
napisalem ze Lech zakwalifikuje sie do pucharow.
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90