Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19941
Stary 01.04.2012, 19:18
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Mozna to juz oficjalnie powiedziec- Lech wlaczyl sie do walki o puchary. 6 miejsce i zaledwie 4 pkt straty do Slaska i 3 pkt straty do Polonii i Korony. Na 6 kolejek przed koncem.
Do niczego sie nie włączył. Wygrane 3 mecze wszystkie u siebie, ze Slaskiem, który sam sobie strzelił samobója, wygrana z Górnikiem i wygrana z druzyną spod czerwonej latarnii to max. Nie powinno to przysłaniac rzeczywistości.
Odpowiedz cytując