Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1590
Stary 01.04.2012, 17:57
jova napisał(a):Wyświetl post
A kiedy ja twierdziłem, że przynoszą straty? Moim zdaniem kluby piłkarskie w większości przypadków nie generują znaczących zysków. Zyski byłby wręcz dziwne - oznaczałyby, że pieniądze nie są inwestowane.
I tu jest meritum problemu Wisły Kraków, jeśli je ma, a tak jest moim zdaniem w perspektywie ostatnich 2 lat...to nie są inwestowane w klub tylko wracają do sponsora na poczet długu, do czego ma prawo, ale Wisła na tym sportowo traci, a nie zyskuje. Oficjalnie straty, nieoficjalnie zyski (może i drobne, ale jednak zyski) wracają do sponsora.
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.04.2012 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując