kacpaw91 napisał(a):

|
Właśnie: jak sobie radzą Kwiek, Mączyński i Magiera?
|
Mączyński jest uważany tam za jednego z ważniejszych graczy zespołu. Wisła powinna mu dać szansę na pewno nie grałby gorzej niż Garguła czy Nunez.
Magiera ma świetne wrzutki praktycznie po każdej jest jakieś zagrożenie. Przydałby się nam taki Magiera, żeby w drużynie Mistrza Polski nie było zawodnika, który potrafi dobrze dośrodkować (vide. dośrodkowania Nuneza, Małeckiego i Jovanovicia w meczu z Legią)