|
Rozpieprza szatnię? Ja myślę że w tej szatni to już atmosfery dawno nie było zresztą jak jest taka mieszanka to się wcale nie dziwię, zresztą Małecki może zwyzywać obcokrajowców a oni i tak nic nie zrozumieją, myślę że jak piłkarz przyjeżdża do jakiegoś kraju to pasowało by się języka nauczyć, a to że oni mają to w dupie to ich problem, nawet po meczu nie umieją odpowiedzieć kibicom... i dlatego chcę więcej polaków w Wiśle, myślę że przesunięcie młodych do pierwszego składu jest dobrą sprawą i poprawi sytuację w szatni
|