Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18396
Stary 01.04.2012, 16:57
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tak bardzo ci przeszkadza że Małecki nie jest boiskowym aniołkiem? A może zapytam inaczej , dlaczego powinien być aniołkiem , świecić kulturą oraz miłować swoich przeciwników niczym wzorowy chrześcijanin?
Noo... Może dlatego, że pozuje na wielkiego chrześcijanina Na boisku nie musi być grzeczny - byle tylko nie łapał kartek w idiotyczny sposób, np. za dyskusje z sędziami. Poza boiskiem powinien sie bardziej kontrolować. Gdy np. gra słabo i trener zdejmuje go z boiska, to powinien się z tym pogodzić, a nie pokazywać fochy i obrażać sie na cały świat. W ten sposób robi tylko smród wokół klubu i rozpieprza szatnię od środka. Jak Małecki pójdzie gdzieś na zachód i wytnie jeden ze swoich numerów, to myślisz, ze się tam będą z nim cackać
Odpowiedz cytując