milosz napisał(a):

|
... Nic dziwnego bo rosnące przychody, przy dużo wolniej rosnących (jeśli w ogóle rosnących) wydatkach dają klubom takim jak MU realne zyski, więc teza że piłka to tylko straty jest bzdurą i dobrze że masz już tego świadomość. Zwyczjnie przegrałeś polemikę.
|
Rzuć okiem na "debt" (zadłużenie).
http://www.guardian.co.uk/news/datab...-accounts-debt
"Despite a record income, the 20 top-flight clubs collectively lost nearly half a billion pounds."
kacpaw91 dobrze Ci radzi. Dowiedz się na czym polega różnica pomiędzy "przychodami" i "zyskami".