milosz napisał(a):

Czyli jednak nie umiesz czytac, toz Ja podkreślam że chodzi o kadrę ..zabawny z ciebie człowiek, czytac nie umiesz i chcesz dyskutować...
Teza że piłka to tylko straty to BZDURA.
Najdroższa i najbardziej dochodowa drużyna w świecie sportu MU.http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje...united,14251,1
|
Znowu "przychody" dajesz. Do tego piszesz tylko o transferach nie uwzględniając nawet wypłat.
Straciłem ochotę na dyskusję z Tobą...