Czyli jednak nie umiesz czytac, toz Ja podkreślam że
chodzi o kadrę ..zabawny z ciebie człowiek, czytac nie umiesz i chcesz dyskutować...
Przychody to tez TV i inne i wydatki tez są inne, ... ale Ja pisze kolejny raz o kadrze Wisły, bo teza że
kadra Stana to straty wobec
sprzedaży Marcelo,Brozków, Głowackiego, Diaza i
zysków sportowych i finansowych z kw. do LM i LE to kłamstwo i tyle,
awans w pucharach to dodatkowy zysk, a nie strata.
Teza że piłka to tylko straty to BZDURA.
Najdroższa i najbardziej dochodowa drużyna w świecie sportu MU.
http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje...united,14251,1