Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1575
Stary 01.04.2012, 15:51
Czyli jednak nie umiesz czytac, toz Ja podkreślam że chodzi o kadrę ..zabawny z ciebie człowiek, czytac nie umiesz i chcesz dyskutować...

Przychody to tez TV i inne i wydatki tez są inne, ... ale Ja pisze kolejny raz o kadrze Wisły, bo teza że kadra Stana to straty wobec sprzedaży Marcelo,Brozków, Głowackiego, Diaza i zysków sportowych i finansowych z kw. do LM i LE to kłamstwo i tyle, awans w pucharach to dodatkowy zysk, a nie strata.

Teza że piłka to tylko straty to BZDURA.

Najdroższa i najbardziej dochodowa drużyna w świecie sportu MU.http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje...united,14251,1
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.04.2012 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując