milosz napisał(a):

I gdzie tu masz "zyski", tu są "przychody". Nie widzisz różnicy? Ale co ja tam wiem, to ja mam kłopot z czytaniem

.
W tym poście co zacytowałeś nie ma żadnych wyliczeń wydatków poza transferami gotówkowymi. Gdzie są wyliczenia odnośnie pensji zawodników? Gdzie są wyliczenia odnośnie kosztów eksploatacji stadionu? Brakuje wielu innych kosztów, które generuje klub. Zobacz na wspomniane przeze mnie sprawozdania. Nie wiemy ile menedżerowie dostali za tych "wolnych" zawodników, nie wiemy ile podpis kosztował. Jednak jak Bonin dostał 400 tysięcy złotych za podpis pod kontraktem z Polonią to myślisz, że Jaliens, Iliev, Lamey, Pareiko sobe nic nie zażyczyli?