milosz napisał(a):

Czyli jednak nie umiesz czytać, napisałem o kadrze i tez o wydatkach.
Twoje wyliczenia to nie są mity... to bzdury wzięte z sufitu, taaaaak Cupiał co roku tylko traci , wierz sobie dalej w tą bajeczkę .
|
To Ty twierdzisz, że Real nie ma długów, a nie zauważyłeś, że tekst na który się powołujesz raz pisze o "zyskach", raz o "przychodach". Nie zarzucaj, więc mi, że nie umiem czytać. Ty nawet się nie opierasz na źródłach.
Gdzie Ty to niby napisałeś? Bzdury to twoje twierdzenia, że Cupiał zarabia na Wiśle

. Zagadaj do jakiegoś miliardera, że Wisla to "złoty interes". Po co mają ryzykować w swoich branżach...