Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1572
Stary 01.04.2012, 15:41
milosz napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak nie umiesz czytać, napisałem o kadrze i tez o wydatkach.

Twoje wyliczenia to nie są mity... to bzdury wzięte z sufitu, taaaaak Cupiał co roku tylko traci , wierz sobie dalej w tą bajeczkę .

To Ty twierdzisz, że Real nie ma długów, a nie zauważyłeś, że tekst na który się powołujesz raz pisze o "zyskach", raz o "przychodach"
. Nie zarzucaj, więc mi, że nie umiem czytać. Ty nawet się nie opierasz na źródłach.

Gdzie Ty to niby napisałeś? Bzdury to twoje twierdzenia, że Cupiał zarabia na Wiśle . Zagadaj do jakiegoś miliardera, że Wisla to "złoty interes". Po co mają ryzykować w swoich branżach...
Odpowiedz cytując