Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19932
Stary 01.04.2012, 15:37
Podbeskidzie to kolejny przykład Jednak ja bym Korony po dzisiejszej wpadce nie skreślał. Teraz mają dwa mecze u siebie, które rozstrzygną, czy walczą o mistrza czy miejsca 2-5.
Ciekawe, co za chwilę zagra Śląsk.
Odpowiedz cytując