Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12867
Stary 01.04.2012, 13:00
Bracia jeżeli wrócą, to pewnie na zasadzie wypożyczeń, bo ciężko by ich było odkupić, może z klauzulą wykupu, nie wiem do kiedy oni kontrakt mają.
Głowacki jak najbardziej 2 latka może pograć.
Celeban podpisał kontrakt ze Śląskiem? Dobry obrońca + atut gry głową.
Odpowiedz cytując