|
Bracia jeżeli wrócą, to pewnie na zasadzie wypożyczeń, bo ciężko by ich było odkupić, może z klauzulą wykupu, nie wiem do kiedy oni kontrakt mają.
Głowacki jak najbardziej 2 latka może pograć.
Celeban podpisał kontrakt ze Śląskiem? Dobry obrońca + atut gry głową.
|