Vuko napisał(a):

|
Craxa może zostać w lidze tylko przy powiększeniu jej do 18 zespołów. Bo chyba z kupowaniem licencji nie będą kombinować, zresztą tylko w przypadku awansu Niecieczy mogliby to zrobić.
|
Oni są w stanie zrobić wszystko. Skoro ich wielcy przyjaciele groclin i amica tak mogły zrobić i zostały bez zmrużenia oka kibicowsko zaakceptowane to taki figiel Filipiaka zostanie przyjęty wielką owacją. A pamiętam jak jeździli po Śląsku jak Drzymała się przystawiał.