ślimak napisał(a):

|
Taaaa.... a jak Probierz będzie za dużo na niego gwizdał to mu powie: - sam zagraj, a później z bratem zrobią to co gwiazdeczki zrobiły z Petrescu.
|
Probierz sobie poradzi tak jak z z Grosickim
Co do Majewskiego ciężko by było go wyciągnąć z nothingam