Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19920
Stary 01.04.2012, 10:54
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Byłyby niezłe jaja w sam raz na ta lige , ale mimo wszystko watpie.
Parchy sie szczycą ze sa najstarszym klubem w Polsce ,ciekawe jakby sie to miało do kupienia licencji na grę w 2012 od wsi Nieciecza
Po drugie ten Bruk Bet ma relatywnie sporo kasy , jesli stać ich na Ekstraklase ,wiec generalnie pieniadze od Filipiaka moga miec w dupie
Jeste też inna możliwość. Nieciecza awansuje, ale zaczyna sie pozakulisowy handel, gdyz nie spęłnia zadnych warunków co do stadionu. Czy w miejsce spadkowiczów mają awansować kluby z I ligi, czy też może ma zostać któryś ze spadkowiczów...Oby ŁKS był przedostatni-wtedy qrew nic nie uratuje! No chyba, ze kupią licencję...
Ale jest jeszcze jeden scenariusz-Nieciecza gra na stadionie przy Kałuży.A parchy biorą kase z poddzierżawiania stadionu. Bo niby ktoi z miasta powie, że ta kasa należy się miastu, co?
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 01.04.2012 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując