Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12856
Stary 01.04.2012, 10:12
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Mamy teraz dobry moment na wzmocnienie się Polakami
Ja bym jak zawsze zrobił ekipe full wypas
Zatrudniłbym
1. Pawła Brożka
2. Ireneusza Jelenia
3. Marcina Wasilewski
4. Adama Matuschyka
5. Darka Dudke
6. Kupisz
6. -9 jakiś trzech młodych do lat 20

Dziękujemy :
1. Sobolewski
2. Jovanic
3. Jaliens (w I kolejności bym go wy...)
4. Nunez (szkoda mi go, bo dobry ale zbyt drogi)
5. Bunoza (miał potencjał ale pewnego poziomu nie przeskoczy chyba)
6. Jirsak
7. Lamey
8. Diaz
9. Paljic
10. Biton
11. Kirm
Jaja sobie robisz? Dzisiaj Prima Aprilis przecież....

Po pierwsze żaden z wymienionych zawodników nie przyjdzie do Wisły. Ale co tam marzyć zawsze można. Chyba że masz wolne jakieś 20-25 mln euro żeby ich spokojnie ściągnąć i dać tyle pensji żeby chcieli przyjść.

Po drugie Pareiko > Skorupski więc Skorupski mógłby przyjść po odejściu Pareiki. Poza tym ciekawe czy Sergiej mógłby być zatrudniony jak trener dla bramkarzy. Może w końcu jakiegoś byśmy się jakiegoś doczekali.

Co do tych których nam nie potrzeba to dziwię się że wymieniłeś Sobola. Owszem ma kontuzję ale walczy żeby wrócić a wszyscy wiedzą jak jest dla nas ważny.

I jeszcze co do powrotów. Jak mamy budować drużynę na lata jak zamiast kupować i inwestować w młodych zawodników inwestujemy w przyszłych "emerytów". Poza tym skoro część grzeje ławę to skąd mamy wiedzieć że są w formie i czy w ogóle do niej wrócą?

Moje propozycje transferowe: Traore, Piech, Nakulma, Jankowski - wiadomo nie da się wszystkich ściągnąć ale myślę że ich przyjście dałoby więcej jakości Wiśle.
Ostatnio edytowane przez nemox007 : 01.04.2012 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując