Mamy teraz dobry moment na wzmocnienie się Polakami
Ja bym jak zawsze zrobił ekipe full wypas

Zatrudniłbym
1. Pawła Brożka
2. Ireneusza Jelenia
3. Marcina Wasilewski
4. Adama Matuschyka
5. Darka Dudke
6. Kupisz
6. -9 jakiś trzech młodych do lat 20
A skład widziałbym tak:
Skorupski (Pareiko)
Wasilewski- Chavez (Jovanovic) - Głowacki( Czekaj) - jakiś LO (może jakiś serb/brazylijczyk ?, może Nunez ?
Kupisz - Matuschyk (Wilk) - Melikson - Małecki (Iliev)
Paweł Brożek- Jelen
Dziękujemy :
1. Sobolewski
2. Jovanic
3. Jaliens (w I kolejności bym go wy...)
4. Nunez (szkoda mi go, bo dobry ale zbyt drogi)
5. Bunoza (miał potencjał ale pewnego poziomu nie przeskoczy chyba)
6. Jirsak
7. Lamey
8. Diaz
9. Paljic
10. Biton
11. Kirm
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A.
Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy