Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TSW_forever
Member
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19916
Stary 01.04.2012, 09:34
[QUOTE=Baldur80;1236277]
Polonii W ja tez nie lubie tak jak wy Cracovi ale w przypadku jej spadku szkoda byloby derbow a wam nie

NAM NIE !
Odpowiedz cytując