Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TSW_forever
Member
Od: 01.2003
Offline
#
19916
01.04.2012, 09:34
[QUOTE=Baldur80;1236277]
Polonii W ja tez nie lubie tak jak wy Cracovi ale w przypadku jej spadku szkoda byloby derbow a wam nie
NAM NIE !
TSW_forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSW_forever
Znajdź inne posty napisane przez TSW_forever