Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18387
Stary 01.04.2012, 09:22
jak dla mnie Cupiał kolejny już raz przewietrzy Wiśle konto ,ale jak czytam to forum .....MAM TAKIE nieodparte wrażenie że i właściciel i kibice są warci siebie.Tak co 6 miesięcy zmiana poglądów zarówno u WŁAŚCICIELA JAK I U KIBICÓW .Jednego tylko Cupiałowi zarzucić się nie da z żelazną konsekwencją wyciska każdą złotówkę z Wisły .
Odpowiedz cytując