Mareq napisał(a):

|
Dobra już wystarczy tej dyskusji. Wystarczająco wiele razy miałeś okazję by się wykazać wiedzą i logiką. Dalsze drążenie tematu nie ma ani znaczenia ani sensu.
|
Zgadzam się całkowicie, dlatego kiedy następnym razem poczujesz się w obowiązku bronić kretyńskich posunięć słońca Peru, miej jakieś argumenty. Poza tymi czepiającymi się formy przekazu.
-----
"Pacjenci korzystający z programów lekowych po 1 lipca mogą mieć problemy, bo Fundusz może nie zdążyć podpisać umów ze szpitalami. Procedura kontraktowania trwa 3 miesiące, a Narodowy Fundusz Zdrowia czeka na nową listę leków refundowanych, która ukaże się około 1 maja. Niektóre leki w związku z tym
mogą zdrożeć od 3 złotych do aż 4 tysięcy złotych. [...]Organizacje pacjentów i rodzice chorych dzieci planują w tej sprawie manifestację przed ministerstwem zdrowia, która odbędzie się 1 czerwca - poinformował Piotr Piotrowski, inicjator akcji. Podkreślił on, że leki, którymi syn jest leczony zdrożały w styczniu z 3 na 400 złotych. Od 1 lipca za terapię biologiczną syna musiałby płacić 4 tysiące miesięcznie, gdyby leki nie były refundowane."
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ogrom...wiadomosc.html
To się nazywa rządzić

. Ciekawe kto za to odpowiada, bo założę się że nie cudak.