Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16407
Stary 01.04.2012, 09:20
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Dobra już wystarczy tej dyskusji. Wystarczająco wiele razy miałeś okazję by się wykazać wiedzą i logiką. Dalsze drążenie tematu nie ma ani znaczenia ani sensu.

Zgadzam się całkowicie, dlatego kiedy następnym razem poczujesz się w obowiązku bronić kretyńskich posunięć słońca Peru, miej jakieś argumenty. Poza tymi czepiającymi się formy przekazu.

-----
"Pacjenci korzystający z programów lekowych po 1 lipca mogą mieć problemy, bo Fundusz może nie zdążyć podpisać umów ze szpitalami. Procedura kontraktowania trwa 3 miesiące, a Narodowy Fundusz Zdrowia czeka na nową listę leków refundowanych, która ukaże się około 1 maja. Niektóre leki w związku z tym mogą zdrożeć od 3 złotych do aż 4 tysięcy złotych. [...]Organizacje pacjentów i rodzice chorych dzieci planują w tej sprawie manifestację przed ministerstwem zdrowia, która odbędzie się 1 czerwca - poinformował Piotr Piotrowski, inicjator akcji. Podkreślił on, że leki, którymi syn jest leczony zdrożały w styczniu z 3 na 400 złotych. Od 1 lipca za terapię biologiczną syna musiałby płacić 4 tysiące miesięcznie, gdyby leki nie były refundowane."

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ogrom...wiadomosc.html

To się nazywa rządzić . Ciekawe kto za to odpowiada, bo założę się że nie cudak.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.04.2012 o godz. 09:47.
Hej Nasz TS !!