Witam wydaje mi sie ze o mistrzostwie zadecyduja 2-3 nastepne kolejki. Wazny mecz dla ukladu tabeli za tydzien Legia- Ruch duzo moze sie juz wtedy wyjasnic. Co do spatkowiczow to Cracovia zdecydowanie leci nie widze szans na pozostanie w lidze no chyba ze zrobia jakis przekret z PZPN.
Polonii W ja tez nie lubie tak jak wy Cracovi ale w przypadku jej spadku szkoda byloby derbow a wam nie

Pozdro