Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 01.04.2012, 08:36
Ja po 2 odcinkach odpuscilem sobie Gre o Tron.... moze kiedys wroc do tego. Ogolnie nie jestem wielkim fanem fantasy itd ale nawet Wladca Pierscieni byl ciekawszy od tego...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując