|
Jasne, że Bracia w formie to lepsi zawodnicy od tych, których mamy, ale czy oni są w formie? Teraz też możemy o naszych powiedzieć, że nie są w formie, ale jak są w formie to i Genkov strzelał i Biton, Melikson nie z tej planety, Chavez czyścił wszystko co szło na niego.
|