Wyświetl pojedynczy post
Vegetas
Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1555
Stary 01.04.2012, 00:36
Dariook - jak by się Stan podał do dymisji to nie miał by co miesiąc pensji, a na wakacje trzeba gdzieś pojechać z rodziną Basałaj pewnie już coś ma nagrane. Taka prawda, że w Krakowie znalazł by się jakiś porządny menager, porządny sztab itp. ale to kosztuje. Pan Cupiał ponoć nie ma zbytniego zaufania do nowych ludzi dlatego też otacza się takimi baranami. Chłopaki z Ultra Wisły mają sto razy lepszy marketing niż cały klub, świadczy to o nich bardzo dobrze, ale smuci fakt, że w klubie nie chce nikt tego zmienić. Władze klubu zatrzymały się na okresie, który my pamiętamy bardzo dobrze. Stadion który pomieści 11 tysięcy był wypełniony, i zawsze te 11 tysięcy przyszło, czy grali dobrze czy źle. Nie da się jednak utrzymać stadionu na 30 tysięcy wypełniając go w 1/3. Panie i Panowie jesteśmy w ciemnej ..... Jeśli nie będzie odświeżenia zarządu i jakiejś profesjonalizacji my z tego bagna nie wyjdziemy...
Płaszów stary wierny Wisle
Odpowiedz cytując