wolfy napisał(a):

Nie sądzę, aby w obecnej sytuacji znalazł się jakiś sensowny i chętny kupiec. Popatrzcie na Śląsk i Solorza jak wyglądają takie businnesy. Nie mamy terenu pod galerię handlową to i nie będziemy mieć inwestora. Takie czasy i prawdę mówiąc wcale nie jesteśmy atrakcyjnym towarem. Duże długi + sporo innych kłopotów.