Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12851
Stary 01.04.2012, 00:08
niech wraca Piotrek. Odbuduje formę i znowu będzie najlepszym lewym obrońcą w lidze. Chyba nie ma wątpliwości że Pietja>Diaz,Paljic. Paweł w formie to też lepszy zawodnik niż Genkov.
Generalnie nie jestem za takimi rozwiązaniami, ale braci i Głowackiego chętnie widziałbym z powrotem
Odpowiedz cytując