Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12849
Stary 31.03.2012, 23:46
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
kiedy zrozumiecie że my mamy mocny skład który nie gra
równie dobrze ta sama drużyna może wygrać ligę za rok

w lipcu przyjdzie Smuda ..... lysy cienias mu sprowadzi odpady z innych lig .... i znowu bedziemy walczyc o MP .....Probierz to tylko chwilowa zabawka komornika BC i ma umowe o dzielo - dostac sie do finalu PP .....za rok - dwa lata czeka nas mega lipna liga .......i ewebtualnie szroty zza granicy do wiekszosci druzyn .... najlepiej na tym wychodza takie druzyny jak Korona , Ruch - bo tam graja zaonicy 3-4 x tansi niz gwiazdy Wisly- legii -amiki - i i im jeszcze sie chce biegac - lae kiedys i oni ' zmadrzjea ' i i dojda do wnisku ze CZY SIE STOI , CZY SIE LEZY - 150 - 200 -30 TYS rocznie SIE NALEZY
Odpowiedz cytując