|
1)Za Jirsaka (Bednarz) zapłacilismy 700 tysięcy euro, czyli tyle co za Meliksona (Valckx) też 700 tyś. euro, więc takie porównia pokazuje że fanklub Bednarza na tym forum nie ma tu czego szukać.
2)No tak piłka nożna to tylko straty, naiwnych nie sieją sami się rodzą.
|