Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1550
Stary 31.03.2012, 23:30
1)Za Jirsaka (Bednarz) zapłacilismy 700 tysięcy euro, czyli tyle co za Meliksona (Valckx) też 700 tyś. euro, więc takie porównia pokazuje że fanklub Bednarza na tym forum nie ma tu czego szukać.

2)No tak piłka nożna to tylko straty, naiwnych nie sieją sami się rodzą.
Odpowiedz cytując