Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12846
Stary 31.03.2012, 23:28
Arsenal napisał(a):Wyświetl post
W Wiśle widzalbym duet Jankowski-Piech i Traore
Piechem sie Wisła interesowała 2 miesiące temu zanim przedłużył kontrakt z Ruchem ale expreci z forum orzeklii że lepszy jest Gienek i Biton,że to nie "ten" poziom
Ostatnio edytowane przez AYALA : 31.03.2012 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując