Też mi kiedys napisał priva i stwierdziłem ze koleś ma maksymalnie 15 lat i bazuje na wiadomościach z ich wikicipasów. Odpuść sobie, troll siedzi bez przerwy na forum "wrogiego" klubu, bo pewnie piegowatych wyżelowanych 15-letnich gimnazjalistów na forum Legii nie tolerują.