Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 31.03.2012, 22:20
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Z czystej litości nie wkleje twojego priva, ale głównie dlatego bo nie powinno się ububliczniać takich rzeczy, a mam wrażenie,że to wykorzystujesz.
Generalnie privy twoje traktuje z dużym dystanem i bardziej w kontekscie żartu, dlatego nie za bardzo spinam się nawet tym, że mnie obrażasz .
Powiem ci tylko tyle, dalej żyj w swoim świecie hipokryto
Też mi kiedys napisał priva i stwierdziłem ze koleś ma maksymalnie 15 lat i bazuje na wiadomościach z ich wikicipasów. Odpuść sobie, troll siedzi bez przerwy na forum "wrogiego" klubu, bo pewnie piegowatych wyżelowanych 15-letnich gimnazjalistów na forum Legii nie tolerują.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując