Ogryzek napisał(a):

A co do charakteru "ślepcu" to gdzie ten charakter ma nasz aktualny szrot? Gdzie ma charakter taki Jaliens "czyste spodenki"?
BTW
Pisałem tylko o Pawle, więc nie przeinaczaj!
|
Porównanie gościa bez charakteru do gościa bez charakteru jest bez sensu. Pamiętaj ,że blizniaki zawsze razem chadzają. Zatrudnienie Brożka to krok wsteczny i dla Wisły i dla Pawła. Zreszta przecietny klub z dolnych rejonów tureckiej tabeli ma wiecej atutów dla Brozinio niż Wisła.