Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12839
Stary 31.03.2012, 21:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A co do charakteru "ślepcu" to gdzie ten charakter ma nasz aktualny szrot? Gdzie ma charakter taki Jaliens "czyste spodenki"?

BTW
Pisałem tylko o Pawle, więc nie przeinaczaj!
Porównanie gościa bez charakteru do gościa bez charakteru jest bez sensu. Pamiętaj ,że blizniaki zawsze razem chadzają. Zatrudnienie Brożka to krok wsteczny i dla Wisły i dla Pawła. Zreszta przecietny klub z dolnych rejonów tureckiej tabeli ma wiecej atutów dla Brozinio niż Wisła.
Odpowiedz cytując