Bobek90 napisał(a):

No dobra, ale gdzie my wlasciwie zmierzamy? Zatrudniamy goscia ktory w srednich zagranicznych klubach (jakimi sa Trabzanspor i Celtic) nie lapie sie nawet do skladu... Ot, cala jego zagraniczna przygoda.
Zatrudniamy goscia ktory jest ze szkla, i wielce prawdopodobne jest ze z wiekem to sie bedzie poglebialo...
.
|
A jak zatrudniali Genkova który jeszcze bardziej się skompromitował w tychże innych ligach (rosyjska), bardziej niż Paweł zawiódł, też tak pisałeś, gdzie my właściwie zmierzamy?
Bo skoro jesteś taki konsekwentny, to zgaduje ze byłeś załamany jak Bułgar przychodził?
Na pewno jęczałeś na forum - gdzie ta Wisłą zmierza
BTW
Zmierzamy tam gdzie Cupiał chce, i na ile mamy pieniędzy. Co chce Cupiał nie wiem, ale wiem ze groszem nie śmierdzimy (jak zawsze). Wole więc Brożka niż nikogo.