Ogryzek napisał(a):

elliot-ness
Frankowski też za słaby na Europę, Kosowski też, Zieńczuk też, Baszczyńsk, Genkov też. A taki Kirm, Jirsak są za słabi i na Wisłę i na Europę.
Jest różnica? Nasza liga jest jaka jest. Ponadto część piłkarzy lepiej/gorzej znosi aklimatyzację w innych krajach. Brożek ponadto wyjechał tak z 5 lat za późno. Wolę jego niż Bitona czy Genkova.
Jakby co, to moje prywatne zdanie (rzecz gustu).
Wole żeby Brożek który jak Frankowski zawiódł w Europie strzelał dla Wisły kolejne bramki niż żeby nie strzelał.
|
Dokładnie. Czy ktoś wierzy, że przyjdzie do nas jakiś napastnik co strzela ponad 10 goli na sezon od co najmniej dwóch lat? Lepszy, więc już znany nam Brożek niż kolejny Radovanović, czy Beto. Oprócz Brożka na miejscu naszych działaczy poszukałbym jeszcze jakiegoś młodego 19-20 letniego napastnika w 1. czy 2. lidze, który mógłby być trzecim napastnikiem.
Warto też wypożyczyć naszą młodzież do 1. ligi. Mam tu na myśli przede wszystkim Szewczyka i Stanka. Bruda też byłoby dobrze gdzieś wypożyczyć, ale do Ekstraklasy.
Swoją drogą dla fanów TM: Chrapek w wygranym meczu Kolejarza Stróże z Dolcanem Ząbki (tydzień temu bodaj) 2:0 zanotował... 6 asyst ; )