Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12831
Stary 31.03.2012, 21:11
elliot-ness

Frankowski też za słaby na Europę, Kosowski też, Zieńczuk też, Baszczyńsk, Genkov też. A taki Kirm, Jirsak są za słabi i na Wisłę i na Europę.

Jest różnica? Nasza liga jest jaka jest. Ponadto część piłkarzy lepiej/gorzej znosi aklimatyzację w innych krajach. Brożek ponadto wyjechał tak z 5 lat za późno. Wolę jego niż Bitona czy Genkova.

Jakby co, to moje prywatne zdanie (rzecz gustu).
Wole żeby Brożek który jak Frankowski zawiódł w Europie strzelał dla Wisły kolejne bramki niż żeby nie strzelał.

A co do charakteru "ślepcu" to gdzie ten charakter ma nasz aktualny szrot? Gdzie ma charakter taki Jaliens "czyste spodenki"?

BTW
Pisałem tylko o Pawle, więc nie przeinaczaj!
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 31.03.2012 o godz. 21:16.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując