Ogryzek napisał(a):

a to że sobie nie poradził za granicą? Albo że w reprezentacji nie błyszczy? Wali mnie to
(Może to kwestia psychiki, charakteru? Jakie to ma znaczenie, ważne że w Wiśle będzie błyszczał)
.
|
Czyli nie ma ani psychiki ani charakteru wiec po co nam taki zawodnik

? Wszystko co mogl osiągnąl już w Wiśle i jego powrót to będzie koniec jego kariery.