Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12830
Stary 31.03.2012, 21:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
a to że sobie nie poradził za granicą? Albo że w reprezentacji nie błyszczy? Wali mnie to
(Może to kwestia psychiki, charakteru? Jakie to ma znaczenie, ważne że w Wiśle będzie błyszczał)

.
Czyli nie ma ani psychiki ani charakteru wiec po co nam taki zawodnik ? Wszystko co mogl osiągnąl już w Wiśle i jego powrót to będzie koniec jego kariery.
Odpowiedz cytując