gigant napisał(a):

|
Po co jakieś dziwne rozkminy? Mamy rozdupcać wszystkich do końca, a zydów rozdupcyc dwa razy bardziej.
|
Ano pewnie.
Jednak zdaję sobie sprawę, że w obecnej sytuacji/formie nie rozdypcymy wszystkich. Dlatego można wymagać chociaż tego minimum:
-Absolutne minimum: ogranie żydów
- minimum: żydy i PP