Worcester napisał(a):

Oczywiście wszyscy się ośmieszają tylko nie guru tego forum, wolfy.
Małecki jest tak samo słabym piłkarzem jak Garguła, Kirm i reszta ferajny. Próbuje nadrabiać gestami wobec kibiców, po czym odmawia udziału w sparingu albo obraża się na trenera. Teraz znów jeden gest i wszyscy orgazmu dostają. Wasza sprawa. Ja tego nie kupuję.
|
Jest tylko jedna subtelna różnica.
Mogę się mylić ale mam wrażenie że gdy w meczu z parchami Garguła zostanie kopnięty w kostkę przez jakieś żyda będzie się zwijał z bólu - a Małecki po prostu przy najbliższej okazji mu tą nogę urwie albo chociaż spróbuje..
