Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18379
Stary 31.03.2012, 20:00
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście wszyscy się ośmieszają tylko nie guru tego forum, wolfy.

Małecki jest tak samo słabym piłkarzem jak Garguła, Kirm i reszta ferajny. Próbuje nadrabiać gestami wobec kibiców, po czym odmawia udziału w sparingu albo obraża się na trenera. Teraz znów jeden gest i wszyscy orgazmu dostają. Wasza sprawa. Ja tego nie kupuję.

Jest tylko jedna subtelna różnica.


Mogę się mylić ale mam wrażenie że gdy w meczu z parchami Garguła zostanie kopnięty w kostkę przez jakieś żyda będzie się zwijał z bólu - a Małecki po prostu przy najbliższej okazji mu tą nogę urwie albo chociaż spróbuje..
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując