Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12818
Stary 31.03.2012, 19:38
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Z tym Brożkiem to nawet i bym się zastanowił po co On tu. Wszak w Europie pokazał iż jako piłkarz jest cieniutki i to bardzo. No ale skoro my gramy o środek tabeli to nie widzę przeciwskazań aby takiego chłopa podpisać. W sam na średniaka ligowego jakim niewątpliwie się staniemy.
Sądzę, że jak Abbott strzela 6 goli dla Ruchu, czy 38-letni Frankowski 11 dla Jagiellonii to Paweł z powodzeniem mógłby strzelić minimum 10 dla nas w sezonie. Zależy ile sobie pieniędzy zażyczy.
Odpowiedz cytując