|
Z tym Brożkiem to nawet i bym się zastanowił po co On tu. Wszak w Europie pokazał iż jako piłkarz jest cieniutki i to bardzo. No ale skoro my gramy o środek tabeli to nie widzę przeciwskazań aby takiego chłopa podpisać. W sam na średniaka ligowego jakim niewątpliwie się staniemy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|