|
oczywiście ze niekoniecznie miłoszu
Ja tylko powielam to co usłyszałem wczoraj w wywiadzie z Carlo Ancelottim nt. Psg, gdzie powiedział ze trzon musi byc francuski .Tak samo w Chelsea angielski a Milan włoski. No ale co taki trener może wiedzieć...
Na pytania odpowiadał po francusku i angielsku....przy czym w tej Francji to on jest pierwszy raz w życiu
E: murray : a może po włosku ? napewno po francusku, zreszta ten wywiad był w C+ na dniach w programie dot. zagranicznych lig.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.03.2012 o godz. 19:44.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|