|
Im dłużej ten sezon trwa tym bardziej widać jak Valckx zjebał swoją robotę. Z ciężkim sercem muszę stwierdzić że chyba był chwalony nad wyrost. Jednak sam pokładałem w nim nadzieję i tym bardziej jestem rozczarowany . Coraz bardziej widać że nawet on sam by tego nie ogarnoł.
Zastanawia mnie tylko dlaczego podobnie jak Basałaj nie podał się do dymisji. Bo niby po co zostaje do końca skoro wie że klub chyba razczej negatywnie patrzy na jego pracę.
No chyba że bedzie jakaś posadka dla niego a my poprostu o tym nie wiemy.
U nas wszystko jest możliwe...
|