Mareq napisał(a):

Ktoś kto tworzył tą listę nie ujął tego w formie ewentualnych skutków tylko faktów dokonanych. To jest nadużycie.
Posługując się twoim dosyć ,,wyszukanym'' porównaniem.
Pretensje o nasranie - ok
pretensje o brudnego buta , jeżeli się nie wdepnęło - nie ok .
|
Super. Tylko dlaczego Tobie bardziej przeszkadza to, że ktoś ma pretensje, że w windzie jest nasrane skoro nie wdepnął, niż to że w windzie ktoś nawalił. Czy to tylko dlatego ze nawalił cudak? Bo Twoja postawa jest zadziwiająca.
Szpen.
Wspieraj Szpenie Tuska czynem i umieraj przed terminem. Wyobrażasz sobie jakie będą zyski ?