Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16401
Stary 31.03.2012, 19:00
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Ktoś kto tworzył tą listę nie ujął tego w formie ewentualnych skutków tylko faktów dokonanych. To jest nadużycie.
Posługując się twoim dosyć ,,wyszukanym'' porównaniem.
Pretensje o nasranie - ok
pretensje o brudnego buta , jeżeli się nie wdepnęło - nie ok .
Super. Tylko dlaczego Tobie bardziej przeszkadza to, że ktoś ma pretensje, że w windzie jest nasrane skoro nie wdepnął, niż to że w windzie ktoś nawalił. Czy to tylko dlatego ze nawalił cudak? Bo Twoja postawa jest zadziwiająca.

Szpen.
Wspieraj Szpenie Tuska czynem i umieraj przed terminem. Wyobrażasz sobie jakie będą zyski ?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 31.03.2012 o godz. 19:08.
Hej Nasz TS !!