no wreszcie przyzałeś się żeś Leming. Oprócz Ciebie i Arapaho niie przyczytałem, żeby ktoś toczył pianę.
Abstrahując od powyższego, twierdzisz że jesteś długodystansowiec i patrzysz daleko w przyszłość. Szukasz wyimaginowanych strat idących w miliardy, a już zysków z reformy emerytalnej nie dostrzegasz. Smiech mnie ogarnia.
Teraz może toczyć pianę, jak wczoraj Śniadek, Duda, Kempa i Twój wódz.