Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16399
Stary 31.03.2012, 18:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
ps.Lemingi widzę już toczą pianę . Nie długo zaczną zjadać klawiatury. Na zdrowie .
no wreszcie przyzałeś się żeś Leming. Oprócz Ciebie i Arapaho niie przyczytałem, żeby ktoś toczył pianę.
Abstrahując od powyższego, twierdzisz że jesteś długodystansowiec i patrzysz daleko w przyszłość. Szukasz wyimaginowanych strat idących w miliardy, a już zysków z reformy emerytalnej nie dostrzegasz. Smiech mnie ogarnia.

Teraz może toczyć pianę, jak wczoraj Śniadek, Duda, Kempa i Twój wódz.