Brożek w Trabzonie zarabia 700tys Euro i wcale nie będzie łatwo przekonać go do obniżki zarobków, a jeszcze Turcy będą pewnie chcieli jakąś kasę za niego przypomina redakcja

U nas pewnie może liczyć maksymalnie na 300tys Euro, dobrze że przynajmniej Celtic zapłacił turasom 300k za półroczne wypożyczenie to może nam spuszczą z ceny znacznie

Dzięki Celticu
