Zszedł Grzelak, więc możliwości ofensywne parchatych mocno zredukowane.
Po wczorajszym zwycięstwie Lechii oraz dzisiejszym ŁKS, jeśli parchaci przegrają będą naprawdę blisko tfu tfu (żeby nie zapeszyć) spadku
Zawsze to jakieś pocieszenie po wczorajszym naszym popisie.